Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ЦВК пояснила велику кількість замовлених бюлетенів

7.03.2019

Замовлені 60 млн бюлетенів розраховані на перший і другий тур відповідно до вимог закону про держзакупівлі, повідомили в ЦВК. Центральна виборча комісія заявила, що замовляє відразу 60 млн бюлетенів з розрахунку на перший і другий тур відповідно до вимог закону про держзакупівлі. Про це йдеться в заяві на сайті ЦВК.

 "Уперше в історії виборів в Україні закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється відповідно до вимог закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року. Інакше, як проводити закупівлю одночасно на день голосування 31 березня 2019 року і за необхідності - на день повторного голосування, Центральна виборча комісія діяти не могла, враховуючи швидкоплинність виборчого процесу", - йдеться в заяві ЦВК.

 Умови тендеру передбачають друк 30 028 913 бюлетенів (очікувана кількість виборців) +150 145 (0,5%-й резерв згідно зі ст.71 закону "Про вибори Президента України") + 742 (кратність, пов'язана з технічними нюансами друку на поліграфічному комбінаті "Україна") на кожне голосування.

 У зв'язку з цим ЦВК вважає, що претензії до тендеру - це "безпідставна і безграмотна маніпуляція", спрямована на "виправдання незадовільних результатів виборчих перегонів".

 Раніше повідомлялося, що в річному плані закупівель для підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року Центральна виборча комісія передбачає витратити на виборчі бюлетені 158 514 630 грн з ПДВ.

 

https://ua.korrespondent.net/

Фото з відкритих джерел

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges