Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

За останні два тижні у місті та районі зафіксовано 8 випадків захворювання кору

13.03.2019

Детальніше про ситуацію розповідає лікарка-інфекціоністка  Світлана Ладан:

«За минулі два  тижні по КП «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка»  зареєстровано 8 лабораторно підтверджених випадків захворюваності   на кір. Серед них 3 дорослих та 5 дітей.  Двоє з пацієнтів були без щеплень: один ВІЛ-інфікований, якому не можна робити щеплення та дитина до року, якій не можна робити щеплення за віком.»

Яка ситуація із захворюванням на кір в області? За даними Кіровоградського лабораторного центру, станом на 11 березня 2019 року:

«Ще 14 нових лабораторно підтверджених випадків кору зареєстровано на Кіровоградщині, серед захворілих 11 дорослих та 3 дітей. На кір захворіли мешканці з м. Знам’янка та Олександрівського району, з м. Кропивницький та Знам’янського району, з м. Олександрії, Кропивницького, Олександрійського  та Онуфріївського районів. Всі хворі госпіталізовані в інфекційні відділення закладів охорони здоров’я за місцем проживання. Проводиться епідрозслідування та протиепідемічні заходи. З початку року в Кіровоградській області зареєстровано 113 випадків кору, з них 41 випадок серед дітей.»

Про наявність вакцин у нашому місті говоримо з директором «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Русланом  Пушкаренко:

«Наш медичний заклад виконує щеплення від корі, відповідно до календаря щеплень і відповідно отримує кількість доз вакцин.  У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації та враховуючи, що на вторинному рівні немає кабінетів щеплень (за зверненням вторинної ланки) ми подали заявку на отримання додаткових  200 доз вакцини для міста та району. На сьогодні вони використані. Зараз зроблене ще замовлення на щеплювальний матеріал. Тож, очікуємо додаткову кількість із залишків фондів, відповідно до наказу МОЗ № 1216 про те, щоб із залишків вакцин щеплювали працівників силових структур, освітніх закладів, медичних працівників групи ризику.»

Ольга Полякова

Фото з відкритих джерел

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges