Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Відомий фотомайстер привіз на Кіровоградщину персональну виставку

19.04.2019

 Сьогодні, 19 квітня, в обласному центрі народної творчості відкрили персональну фотовиставку Олега Огородника «OGO OLE in Kropyvnytskуі». 

Олег Огородник живе і працює у Львові. Він – член Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва /FIAP/, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, учасник творчої групи «Засмага», почесний член Одеської фотографічної асоціації, Львівської організації НСФХУ, Україно-Польсько-Словацької групи «Black White Groupe», фотокореспондент, автор низки персональних виставок в Україні та за її межами.

 

Виставка «OGO OLE in Kropyvnytskуі» об’єднала близько 30 фотографій, наповнених грою світла й тіні, фактур та відтінків настрою. Фотомайстер надає можливість насолодитися красою українських краєвидів, вишуканих натюрмортів, чарами жіночого тіла. Сформовані автором образи посилюються оригінальним фотодруком, який виконаний у білковій, соляній, ціанотипічній техніках, які були популярні у ХІХ столітті.

Майстер вважає, що ця техніка заслуговує уваги та розвитку, адже саме вона розкриває таємничий настрій фотографії. Роботи виконані на фотопапері ручного виробництва, а також у техніках albumen та cyanotype.

«Цією технікою виконання я зайнявся десь в 2013 році і так потихеньку роблю. Це така невеличка частина того, що в мене є у Львові. Для виставки я відібрав жанрові сцени, портрети, фото, де представлений Львів, пейзажі, трохи натюрмортів», - каже автор.

Виставку вже побачили жителі Коломиї. На Кіровоградщину автор привіз свої роботи через те, що має тут багато друзів. Експозиція працюватиме протягом місяця.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges