Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ЗА ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ У МІСТІ ЗНАМ’ЯНКА ТА РАЙОНІ  НЕ ЗАФІКСОВАНО НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ КОРУ

23.04.2019

Станом на 9 квітня у нашому місті та районі по КП «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка»  було  зареєстровано 16 випадків захворюваності   на кір. (https://komora.info/podiji/5528-za-ostanni-dva-tizhni-u-misti-znam-yanka-ta-rajoni-zafiksovano-16-vipadkiv-zakhvoryuvannya-koru) . Яка ситуація на сьогодні ?

Детальніше про ситуацію розповідає лікарка-інфекціоністка  Світлана Ладан:

«На сьогодні у нашому медичному закладі, починаючи з 9 квітня,  не зареєстровано нових випадків захворюваності на кір. З тих 6 відправлених аналізів, які перебували в обробці маємо 5 позитивних результатів та 1 негативний».

За даними Кіровоградського лабораторного центру, станом на 11  квітня  2019 року по області маємо наступну статистику:

«Ще 24 нових лабораторно підтверджених випадків кору зареєстровано на Кіровоградщині. Серед захворілих 17 дорослих та 7 дітей.  На кір захворіли 14 мешканців з м. Кропивницький, шестеро з Бобринецького району, троє з Онуфріївського району.    З початку року в Кіровоградській області зареєстровано 248 випадки кору, з них 79 у дітей..»

За даними Міністерства охорони здоров’я з початку року на кір захворіли понад 30 тисяч людей, 11 померли (http://moz.gov.ua/article/news/z-pochatku-roku-na-kir-zahvorili-ponad-30-tisjach-ljudej-11-pomerli--edinij-nadijnij-zahist---vakcinacija)

 

Ольга Полякова

Фото з відкритих джерел

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges