Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

День перемоги у селищі Знам’янка Друга

11.05.2019

9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Похмуре небо з краплинами дощу зустрів цей день урочисті заходи в смт. Знам’янка Друга. 

Віддати шану загиблим партизанам, біля братської могили зібрались: селищний голова Сергій Москаленко, голова ветеранської організації Галина Ісаєва, нащадки визволителів, учні шкіл та односельці.

Після урочистої ходи, в супроводі колективу барабанщиць Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 7, відбувся мітинг біля селищного Будинку культури. Запрошені до слова Сергій Москаленко, Галина Ісаєва висловили слова привітання ветеранам війни, вдовам та всім присутнім.

 Анастасія Коба, вчитель ЗШ №7, звернулася до підростаючого покоління з настановою не забувати уроки минулого, брати приклад міцності волі й духу з наших дідів та прадідів, розбудовувати свою країну і робити її кращою та сильнішою. Учениця 11 класу ЗШ № 6 Аліна Владімірова, виступила від імені молодого покоління та запевнила, що молодь селища ніколи не забуде подвигу наших предків та стане на захист своєї Батьківщини.

Усі присутні поклали квіти до пам’ятника «Воїна-визволителя», а настоятель релігійної громади на честь Божої Матері, протоієрей отець Віктор, відслужив поминальну панахиду по загиблим солдатам.  

У святковому концерті переплелися історія повоєнних років і сьогодення. З вітальним словом виступив міський голова Сергій Філіпенко та помічник народного депутата Андрій Клименко.

Інсценізація «Старе фото», у виконанні театрального колективу БК викликала емоції в присутніх, кожен пригадав старі довоєнні фотографі, які показували йому бабуся чи дідусь.

Воєнні пісні у виконанні Любові Манжос, Галини Рибнікової, Лідії Єгорової, Людмили Долгошеєвої, музичні композиції  гармоністів Анатолія Делістьянова та Анатолія Максакова малювали перед очима кадри з радянських кінофільмів.

Поряд з тим добрі та світлі почуття жителям селища дарували найменші артисти: вихованці дитячого садочка «Калинонька» та хореографічний колектив «Сузір’я» (керівник Олена Андрєєва).

Анна Бабіч

Фото Анастасії Промах

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges