Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Вп’яте волонтери Знам’янки провели благодійний ярмарок

13.05.2019

11 травня у районі вокзалу, у Знам’янці знову відбувся благодійний ярмарок. Волонтери ГО «Майдан»   продовжують збирати гроші на допомогу військовим та їх родинам. 

Розповідає одна з волонтерок Світлана Савранська: «Ці благодійні ярмарки – вже традиція для нас. Приємно, що є люди, які відгукнулись і допомогли нам попрацювати, крім мене продавали Марія Полежай та подружжя Михайло та Ене Гаджахмедови.  Всього ми наторгували цієї суботи (11 травня)  510 грн. Перехожі люди нормально реагують, позитивно сприймають такі ярмаркування.»

Зауважимо, що зібрані кошти від попередніх благодійних ярмарків передавалися воїну АТО Олександру Осіпову та на операцію та лікування дружини учасника АТО Олені Саніній.

Додає  голова ГО «Майдан» Наталія Тишкевич: «Волонтери продають взуття, старі речі, дуже популярно і вмить ми розпродуємо дитячий одяг та взуття. Дякуємо всім знам’янчанам за небайдужість. На всіх 5-ти ярмарках дівчата-волонтери докладають чимало зусиль, щоб розкласти всі речі, провести свій власний час у гарній справі спілкування з людьми.»

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges