Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Вишивана Україна: свято Дня вишиванки від працівників відділів та управлінь Знам’янської райради і райдержадміністрації

16.05.2019

Сьогодні у гостинному Чорноліському лісгоспі відбулося свято, яке у кращих українських традиціях відтворило  нашу самобутність. 

Усі відділи та підрозділи Знам’янської райради та райдержадміністрації разом з працівниками сфери культури району підготували феєричне дійство.

  • Сьогодні ми готувалися до цього свята по-особливому, адже вперше відбулася презентація-дефіле у вишиванках, флешмоб, ярмарок вареників. Ми зробили новий акцент не тільки на традицію одягати вишиванку, а й звернулися до історії вишивки, ну і звичайно, як без національної гостинності і пригощання, - коментує в. о. начальника відділу культури Знам’янської РДА Людмила Гвоздик.

Кожен стіл був щедрий на вареники, з картоплею і грибами, вишнями і сиром, гечкою і капустою, навіть з побажаннями – у кожного свої, але смачнючі.

  • Ми дуже хотіли вибрати незвичні начинки до вареників, - додає Елла Чабан, - нестандартні вареники – то щось цікаве для всіх.

Фантазія господинь не мала меж, ми побачили навіть тортик  з вареників, його авторка зазналась, що робила такий шедевр вперше.

  • Варенички на тортику з горішками, тобто вони повністю у солодкій смаковій палітрі, виготовлені з мастики і, думаю, оригінальні, - коментує авторка тортика Наталія Туманова.

 

Особливу вагу привернуло яскраве дефіле жінок у вишиванках. Наприклад, Валентина Кравченко показала всім сучасну чорну сукню з вишивкою  троянд, виготовлена сукня в Черкаській області або  Юлія Гундаренко була одягнена у сучасну вишиванку з мережаним гаптуванням у синьо-білих кольорах.

Подяку усім, хто підготував свято краси та українських традицій, висловила перший заступник голови Знам’янської РДА Олена Грінчак. Всі учасники свята пригадуватимуть його смаколиками та гарними враженнями.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges