Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У ЗШ № 4 ПРОВЕДУТЬ ЛІТНЮ КОНФЕРЕНЦІЮ НА ТЕМУ ГЕОПОЛІТИКИ

23.05.2019

Вже довгий час волонтер Корпусу миру Педро Переc викладає англійську мову у Знам’янській загальноосвітній школі № 4. У січні цього року Педро Переc  разом з вчителькою географії Аллою Бевз (керівниця клубу) започаткували мовний клуб, де діти вивчають вплив геополітики на воєнні конфлікти, публічні виступи та різні країни світу англійською та українською мовами. Сьогодні говоримо  з Педро Переcом про підсумки роботи цього клубу:

 

  • Розкажіть з  якою метою було засновано мовний клуб?

 

    • Ціллю було познайомити дітей з геополітичною ситуацією у світі та розповісти їм про проблематику воєнних конфліктів (наприклад, конфлікт у Північному морі), порушення цілісності кордонів України.  Оскільки діти, дорослі та і мешканці світу повинні бути проінформованими про події такого характеру.

 

  • Як працює  цей клуб?

 

    • Цей клуб збирає дітей, де вони знайомляться із засадами роботи ООН. Також ми говоримо про інтернаціональну політику і  тренуємо дітей у публічних виступах: декілька місяців тому вони зробили презентації про ООН та про її різні направлення роботи.  Зараз ми плануємо зробити підсумкову конференцію влітку на тематику геополітичних конфліктів. Діти практикуються робити виступи, їх тематику. Конференція триватиме 2 – 3 дні і залучить 20 – 30 учнів, які розповідатимуть про різні країни, що входять до Ради Безпеки. Одна з цілей  цієї конференції: залучити вчителів з інших шкіл, щоб вони побачили результат роботи клубу під час конференції, а також провести особливий конкурс серед шкіл міста на тему ООН.

 

  • Як буде фінансуватися проведення заходу?

 

  • Зараз ми маємо  можливість отримати  фінансування від Американського уряду за принципом спільнокошту. Наприклад, конференція має відповідний бюджет, 70 відсотків якого може бути профінансовано Американським урядом через Корпус Миру, а 30 відсотків – спільнокоштом від  громадськості. Саме зараз триває програма збору коштів по принципу донації через сайт Корпусу Миру (https://www.peacecorps.gov/donate/projects/model-united-nations-camp-pp-19-343-007/?fbclid=IwAR0j8_iKZDMgEu7_YFWrlUG7Erz0cz41F5UCG6RGDHONP6lupLDKOXg4YZ0). Гроші, які ми отримаємо, підуть на закупівлю ресурсу для навчального закладу: принтеру, проектору, ноутбуків, меблів, екрану, спеціальної трибуни для виступу.

Ольга Полякова

Переклад з англійської Ольги Полякової

Фото Педро Переца

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges