Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Намалюю тобі радість: аерографія знам’янчанина Володимира Полякова

21.06.2019

Чимало малюнків на стінах  міських будівель Знам’янки мають авторський підпис Володимира Полякова, днями виник ще один – на подвір’ї ДНЗ «Сонечко». 

Художники стверджують, що якщо є підпис – роботу завершено, коли ми завітали до дитячого садочка «Сонечко», майстер у мовчазній тиші деталізував образ дівчинки, яка з легкістю дмухає на мильні бульбашки. І така приємна літня палітра настрою відчулася не тільки у фарбах.

  • Ідея цієї гарної дівчинки у капелюшку - це виклик і для мене як художника, адже я знаний міськими аерографіями мультиплікаційних, казкових сюжетів, а тут фото і його відтворення, - розповідає художник Володимир Поляков,  - найчастіше я обираю сюжет інтуїтивно, якось сидів і в мережі побачив фото цієї дівчинки, воно мені сподобалось.

Малює Володимир як емалевими, так і водоемульсійними фарбами, все залежить від сонця і на скільки малюнок під променями.

  • Кожен малюнок виникає цілісно, - продовжує майстер, - всі деталі у мене у полі зору, адже щоразу працюю з одним кольором, бо це робота не пензлями, а фарбами як з балончика під тиском з фарбопульта.

 Почалась робота з розмітки квадратів, тобто частини цілісного фото, а всі деталі промальовувались з голови.

Знам’янчани, цінуймо красу, яка зовсім поряд зроблена художниками. На прикладі тільки одного садочка можна помітити, як оживилася територія після ремонту фасаду приміщення, веселого сонечка, яке за будь-якої погоди зустрічає з посмішкою дітей, а тепер і дівчинки, котра нагадуватиме навіть взимку про літні дитячі розваги.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges