Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Чи безпечні лавки біля міського Палацу культури для громади?

11.07.2019

Міський Палац культури та площа біля нього - осередок культурного життя міста, особливо влітку. Зараз люди проводять там багато часу. От тільки місця для того, щоб посидіти з дітьми були зроблені ще за часів Радянського Союзу. Чи зручно на таких лавках?

Детальніше розповідає знам’янчанка Марія: 

«Дуже часто я зі своєю донькою відвідуємо заходи біля міського Палацу культури. Ще подовгу  доня грає на дитячому майданчику біля Палацу культури. Як мама я часто спостерігаю за нею, сидячи на лавках. Ці лавки були зроблені багато років тому і зараз точно небезпечні для людей: дощечки вже давно гнилі і на них страшно сідати; прямо з них виглядають цвяхи, об які можна поранитися.  Мені, дорослій людині, страшно на них сідати, а як малечі чи молоді?»

Ситуацію коментує начальниця відділу культури і туризму Світлана Бабаєва: 

«Заміна лав на території міського Палацу культури  передбачена загальним планом під час реконструкції площі Героїв Майдану.  Цим питанням займається управління ЖКГ. Разом з тим, працівники міського Палацу культури періодично проводять  постійний поточний ремонт лав. На жаль, знам’янчани цього не цінують та часто ламають та пошкоджують їх.»  

Вихідними  6-7 липня лавки біля міського Палацу культури знову пошкодили. Працівники згаданої установи полагодили їх. Доки тривав конкурс  проектів реконструкції площі, затвердження кошторисів та інша бюрократична тяганина, громада проводить свій вільний час на небезпечних лавах  часів Радянського Союзу.

Ольга Полякова 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges