Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

З нагоди ювілея Знам’янки оголошено конкурс малюнків для дітей

17.07.2019

З нагоди святкування 150-ї  річниці заснування міста Знам’янка, виконавчий комітет Знам’янської  міської ради оголошує конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто – Знам’янка». 

Запрошуємо маленьких знам’янчан взяти участь у конкурсі малюнку.

Малюнки приймаються з 17 липня до 01 серпня 2019 року  за адресою: м. Знам’янка,   вул. Михайла Грушевського , 19,   каб. № 4. 

Умови:

Необхідно намалювати малюнок на аркуші розміром А4. Роботу можна виконати фарбами, олівцями чи фломайстрами. Для малюнку можна обрати такі теми як: "Моє щасливе дитинство в рідному місті", "Мої улюблені місця в Знам’янці" та "Майбутня Знам’янка".

Загальні і обов’язкові умови: роботи  приймаються до участі у конкурсі із вказаними обов’язковими даними: ім’я та прізвище автора; вік;  контактний номер телефону одного із батьків.

Чекаємо ваших малюнків!

Малюнки будуть продемонстровані на виставці під час святкування            150-річчя м.Знам’янка   4 серпня 2019 року у міському парку відпочинку. 

На переможців та учасників чекають подарунки

https://znam.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges