Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці просто на зупинці мешкає безхатько

17.07.2019

У нашому місті  на зупинці  біля спортивної школи мешкає безхатько, який ймовірно є батьком загиблого воїна АТО Дмитра Кісліченка. Небайдужі люди почали опікуватися чоловіком. Одна з активісток Оксана  розповіла історію чоловіка: 

«Колись давно ця людина поїхала на заробітки до Росії. Він – житель міста Знам’янка Кісліченко Валерій Павлович, який ймовірно є батьком Дмитра Кісліченка, що  загинув в АТО. Коли він працював у Росії, то пропав безвісті  і  не зрозуміло який він має статус зараз у своїй родині: відсутній безвісті чи померлий. Якимось чином чоловік дістався до України. Він – інвалід і зараз живе на зупинці. Небайдужі люди намагалися знайти його рідню: колишню дружину, доньку, але невідомо які там відносини. У чоловіка немає жодних документів і фактично він зараз живе на зупинці. Так, зараз тепло, але ночі вже холодні. І може ще літом можливо жити на вулиці, але потім – ні, тобто людину треба десь прилаштувати. Я зверталася до Локомотивного ДЕПО, де працював його ймовірний син, але отримала відповідь, що вони таким не займаються.  Минулого тижня я звернулась до юриста міськвиконкому Юрія Данильченка, який дав доручення працівникам соцзахисту розібратися у ситуації. Людині треба зробити паспорт та медичні документи, щоб йому знайти прихисток.»

Отримати коментарі по ситуації з цією людиною від соціальних служб міста журналістам нашого видання не вдалося, як знайти самого безхатька. Наразі  подальша доля ймовірного батька героя АТО  - невідома.

Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» говорить наступне: «Суб’єктами, які забезпечують реінтеграцію бездомних осіб (автор: у нашому випадку – соціальні служби міста), можуть надаватися такі послуги: тимчасовий притулок, соціальні, медичні, юридичні, освітні, реабілітаційні».

Окрім того, «Бездомним особам надаються послуги за місцем їх проживання або місцем перебування, а саме в закладах для цієї категорії осіб, а також поза межами таких закладів із застосуванням мобільної форми надання соціальних послуг - соціального патрулювання.»

Під соціальним патрулюванням мається на увазі виявлення людини, яка не має притулку та надання їй відповідної допомоги.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges