Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У статусі депутата обійду усіх і подякую за підтримку

19.07.2019

ВИБОРИ-2019

Дорогі мої земляки!

Ще кілька днів – і ми підемо на виборчі дільниці голосувати. Ми зустрічалися з вами на вулицях, ринках, стадіонах. Були прямі ефіри на телеканалах. Проїхали кілька тисяч кілометрів. Ми стільки ходили, що за місяць протерлися черевики. І це не жарт! 


Ми трималися разом, ми хотіли достукатися до кожного мешканця 102 округу. Ми багато почули і зробили багато висновків. Тепер я ще краще знаю, чого від мене чекають.  
Мене часто запитують: чому йду в нардепи під зеленим кольором? Все просто: у гербі Олександрівки і району є зелений колір. В рідному районі, як депутат, я довго служив громаді. Це колір надії, справедливості й оновлення. 
Мене також запитують: що зроблю негайно, якщо мене оберуть до Парламенту?  Відповідаю: знову проїду й пройду тими дорогами й стежками, де ми були. Хочу подякувати кожному за підтримку й довіру. Потисну вам руку й почну працювати. Я хочу повернути довіру людей, яку вбили безвідповідальні політики. 
Ваш Андрій Лаврусь

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges