Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Фінал «Караоке» у Знам’янці

19.08.2019

Вчора, 18 серпня у місті відбувся  фінал пісенного конкурсу «Караоке м. Знам’янка». Серед співучих містян було обрано найталановитішого. 

Лунає відома вже багато років мелодія пісні «Караоке на майдані», а це значить, що у Знам’янці знову під слова ведучого та співорганізатора Віталія Зайченка починається черговий відбір талановитих співаків. Цього разу фінал-2019.

Боротьба за головний приз мультиварку відбулася між вже відомими місту своїми голосами Владиславом Онищенко, Юлією Карпінською, Максисмом Гончаренко та Дмитром Кірієм. Глядацька аудиторія конкурса висловила свою підтримку і визнала переможцем Дмитра Кірія.

  • Я довго до цього йшов і знав, що виграю, - поділився відчуттями переможець, - я це відчував. Я вперше переміг у конкурсі, який відбувався у вуличному форматі, адже я вчуся у музичному коледжі, де вже звик виступати у філармоніях. Перше, що я приготую у мультиварці буде плов.

 

Організатори конкурса «Караоке» запевняють, що цього року захід викликав ще більший ажіотаж, а це значить, що було ще більше подарунків від підприємців міста і навіть призова лотерея. Все це дарує надію, що в нових ще яскравіших проявах проект житиме і надалі.

Підготувала Марія Павленко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges