Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Як у Знам’янці розпочнеться новий навчальний рік?

22.08.2019

З таким запитанням видання KOMORA.INFO звернулося до міського відділу освіти. Як вже було анонсовано раніше, святкова лінійка відбудеться у школах Знам’янки 2 вересня, але, як з’ясувалося, цього ж дня розпочнуться і заняття за розкладом. 

Таку інформацію підтвердила заступник начальника відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Наталія Черкас.

  • До першого класу цього року у школах міста піду 385 учнів. Вже до закінчення поточного тижня нам обіцяють завезти для першачків нові парти, тривають також і процедури закупівлі нової комп’ютерної техніки та дидактичних матеріалів., - додала Наталія Черкас. – Від цього року скасовано об’їзди шкіл і оглядини ремонтів, натомість на посиленому контролі перевірки навчальних закладів пожежною службою та СЕС. 2 вересня 2019 року, після святкової лінійки, відбудеться навчання у класах за розкладом для кожного класу.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges