komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 І знову зміна тарифів на воду? Громадське обговорення  у м. Знам’янка

 

30.08.2019

На офіційному сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від 15 серпня було розміщено повідомлення   «Відповідно до вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. №302 (у редакції постанови НКРЕКП від 14.03.2019 №339) підприємством виконано зміни (коригування) розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Перегляд тарифів на послуги зумовлений зростанням вартості електроенергії та необхідністю погашення частини кредиту Світового банку та відсотків за його користування (розрахунки). Новий тариф передбачатиме вартість за один метр кубічний води складатиме 16,91 грн. за водопостачання та 14,16 грн. - ,за водовідведення. 

29 серпня, у Знам’янка, у міському Палаці культури відбулося громадське обговорення питання можливих змін (коригування) тарифів на водопостачання дніпровської води для знам’янчан.

Серед іншого у громадськості виникло чимало питань щодо якості надання послуг, тиску води у трубах міста, реконструкцію мереж у місті та причетності знам’янчан до необхідності погашення частини кредиту Світового банку та відсотків за його користування, адже на думку виступаючих, самих знам’янчан про такі потреби ніхто не питав. Із заявами від громадськості виступив і голова Громадської ради Михайло Сурдул. Усі висловлені думки були внесені до спільного протоколу засідання.

 

 Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges