Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці обговорювали питання створення ОТГ

2.09.2019

Під час сесії міської ради, 28 серпня, за результатами широкого обговорення міською радою прийнято рішення «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради Кіровоградської області сьомого скликання щодо створення Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади». 

 Відповідно  схвалено Звернення депутатів Знам’янської міської ради Кіровоградської області сьомого скликання до голови Знам’янської Другої селищної ради Сергія Москаленка, депутатів Знам’янської Другої селищної ради та мешканців смт Знам’янка Друга та с. Водяне щодо створення Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади з центром в  м. Знам’янка до складу якої  увійдуть Знам’янська територіальна громада та Знам’янська Друга територіальна громада (смт Знам’янка Друга та с. Водяне).

Таке ж звернення направлено до голів всіх сільських рад Знам’янського району, депутатів сільських рад та мешканців Знам’янського району щодо створення Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади з центром в м. Знам’янка до складу якої увійдуть всі сільські ради Знам’янського району та Знам’янська Друга селищна рада. Слово для виступу під час обговорення даного питання мали: голова Богданівської сільської ради Анатолій Іващук та голова Петрівської сільської ради Леонід Шульга.

За матеріалами сесії Знам’янської міської ради

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges