komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ФОТОФАКТ. Амброзія у Знам’янці

10.09.2019

 Днями до видання KOMORA.INFO написали мешканці будинка по вул. Київська. Люди у відчаї, бо протягом цілого літа територія за будинком по вул. Віктора Голого, 81 не викошується.

  • Тричі ми дзвонили на «гарячу лінію» і особисто просили працівників КЗ « Комбінат комунальних послуг» допомогти і викосити ті хащі, - коментує активістка Світлана Ладан, - проводиться місячник боротьби з цим шкідником, де і коли? Надсилали купу листів, а бур’яни ростуть та сохнуть, насіння сипиться, щоб знову прорости. Ми дізнались, що це міська земля і за нею має доглядати комбінат. На день міста вкосили показово центральну вулицю міста, а далі де? Я за власні кошти купувала раундап, трохи вигоріла трава, але там же величезні кущі.

Щоб діалог був двобічним видання звертається до керівника КЗ «Комбінат комунальних послуг» Олега Чернявського: «У нас міська територія кругом, зараз працює 4 працівника підприємства тільки у викошуванні трави. На сьогодні викошують траву по вул. Грушевського, від будинку номер один і так далі, наступною буде вулиця Віктора Голого. Відповідно, ми дійдемо і до цієї території, 81-го будинку. Думаю, що це буде за тиждень.»

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges