Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ДОРОЖНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ АКТИВНО ГОТУЮТЬ ГОСПОДАРСТВО ДО РОБОТИ В НЕГОДУ

9.10.2019

У рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  до належного стану працівники дорожнього господарства Кіровоградщини привели 14 пунктів обігріву, 16 лінійних виробничих будівель, підготували 2200 погонних метрів снігозатримуючих щитів, закупівля зимового спецодягу для працівників ще триває. Готується до зими і техніка. Вже підготовлено 5 роторних снігоочищувачів, 49 одиниць навісного обладнання на трактори, 9 бульдозерів, 22 автогрейдери, 37 піскорозкидачів, 31 навантажувач, 1 солерозподілювач та 49 одиниць іншої снігоочисної техніки. Загалом в зимовому утриманні будуть  задіяні більше 250 механізмів. 

Зважаючи на досвід попередніх років і погодні «сюрпризи», створюється 10-денний не зменшуваний запас паливно-мастильних матеріалів та укладаються угоди про на залучення сторонньої техніки з організацій різних форм власності для боротьби зі стихією. Оперативний зв’язок між виробничими базами філій та основними дорожніми механізмами налагоджено. Діє і цілодобова лінія зв’язку з оперативним черговим Служби автодоріг, за якою можна повідомляти про ділянки з ускладненим рухом.

Аби максимально чітко та швидко зреагувати на негоду служба автомобільних доріг тісно співпрацює з органами виконавчої влади, ДСНС та національної поліції.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області  

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges