Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

За продаж пачки цигарок неповнолітньому -  жінка отримала штраф у понад 3 тис. грн.

10.10.2019

Знам’янський міськрайонний суд 7 жовтня 2019 року виніс постанову про притягнення до адміністративної відповідальності жінки за вчинення правопорушення, передбаченого ч.3 ст.156 КУпАП (адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). 

Приблизно о 19 годині 00 хвилин 27.09.2019, знаходячись за місцем свого проживання, жінка  здійснила реалізацію пачки цигарок марки «Бонд» за 39 грн. неповнолітньому, чим вчинила правопорушення, передбачене ч.3 ст.156 КУпАП.

Суд визнав жінку винною і встановив накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 3400 (три тисячі чотириста) грн. з конфіскацією предмету торгівлі - пачки цигарок марки «Бонд» та виручки, одержаної від продажу предмету торгівлі, - грошових коштів у розмірі 39 грн.

Крім того, винна сплатить судовий збір на користь держави в сумі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.

За матеріалами Єдиного реєстру -http://reyestr.court.gov.ua  (номер судового провадження 3/389/1175/19).

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges