Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

За зберігання наркотиків – штраф у 425 грн

16.11.2019

12.08.2019 у період з 07.05 по 08.30 в ході проведення обшуку в уродженця Дмитрівки Знам’янського району було  виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб концентрат з макової соломи, маса якої 0,101 грам. Також, під час проведеного вказаного обшуку у особи  виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб екстракт канабісу масою 1,18 грам та вилучено небезпечний наркотичний засіб канабіс масою 4,929 грам. 

Знам`янський міськрайонний суд 8 жовтня 2019 року розглянув справу  (Номер судового провадження: 3/389/1183/19) про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі охорони праці і здоров’я населення; Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах.

Також судом було враховано, що затримана особа не працює, протягом року не притягувався до адміністративної відповідальності, ступінь його вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом`якшують чи обтяжують відповідальністьт та прийшов  до висновку про необхідність призначення чоловікові адміністративного стягнення у виді штрафу 425 (чотириста двадцять п`ять) грн. Крім того, згідно постанови суду, особа сплатить судовий збір на користь держави в сумі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.

За матеріалами - http://reyestr.court.gov.ua/Review/84798592

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges