Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Громадські слухання у с. Петрове

18.10.2019

Вчора у с. Петрове Знам’янського району відбулися громадські слухання. На порядку денному – питання приєднання чи об’єднання зі Знам’янською чи Суботцівською ОТГ. 

Децентралізаційні процеси все більше набирають обертів у громадах Знам’янщини. Як зауважив сільський голова с. Петрове Леонід Шульга: « Два роки ми живемо у процесі змін. Мали бажання створити Петрівську ОТГ, але мешканці с. Мошорине не підтримали таке об’єднання. Тепер ми отримали пропозицію від с. Суботці про об’єднання в одну громаду з центром у с. Суботці та звернення від м. Знам’янка – приєднання до міста обласного підпорядкування.

Була створена робоча група, яка детально опрацювала питання і всі ці варіанти. Крім того, утворено Меморандум, де визначено позицію с. Петрове у складі Знам’янської ОТГ.

 На підставі розпорядження сільського голови ми сьогодні проводимо Громадські слухання, щоб почути людей села і їх думки.»

Днями у с. Петрове та селах Сокольники та Новоолександрівка було проведено опитування селян, де їм запропонували відповісти на два питання: куди вони бажають приєднатись із запропонованих двох варіантів. Повернули назад з результатами волевиявлення до Петрівської сільської ради 333 опитувальники, де 3 громадян висловили бажання бути у складі Суботцівської ОТГ, а 312 людей – за приєднання до Знам’янської ОТГ. 18 громадян не визначились зі своїм вибором.

Під час проведення громадських слухань слово мали і представники робочої групи з м. Знам’янка, а це депутати міської ради Світлана Філіпова, Надія Коленченко, голова Громадської ради Михайло Сурдул.

За результатами обговорень та голосування 60 із 65 громадян висловили бажання продовження процесу приєднання до Знам’янської ОТГ.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges