За кущ коноплі чоловік отримав штраф 306 грн
28.10.2019
Знам’янський міськрайонний суд 23 жовтня виніс постанову, де визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.106-2 КУпАП чоловіка, у якого вдома виявили незаконно вирощувану одну рослину рода коноплі.
На чоловіка накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у дохід держави, в розмірі 18 (вісімнадцять) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 306 (триста шість) грн. 00 коп., з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.
При накладенні стягнення, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу, який працює, має двох малолітніх утриманців, було визначено необхідність призначення адміністративного стягнення штраф у мінімальному розмірі.
Крім того з чоловіка буде стягнено судовий збір в дохід держави в сумі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.
За матеріалами - http://reyestr.court.gov.ua
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість