komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ЕПІДСИТУАЦІЯ З ГРВІ ТА ГРИПУ

12.11.2019

 

 Рівень ГРВІ в період з 4 по 10 листопада не перевищував відповідного епідемічного порогу. Зареєстровано 3039 випадків ГРВІ, з них 2072 (68%) серед дитячого населення. Із загальної кількості захворілих - 242 госпіталізовано до закладів охорони здоров'я. Випадків грипу не зареєстровано. Рівень епідемічного порогу не перевищений, захворюваність на даний час нижче епідпорогу на 32%. 

 Нагадуємо, що найкраща профілактика грипу — це вакцинація, яка захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.

В Кіровоградській області в наявності вакцина проти грипу («ВаксіГрип») в аптечній мережі м. Кропивницького, м. Знам’янки, м. Світловодську, м. Новоукраїнка,  м. Новомиргород, смт. Новгородківка, смт. Устинівка та смт. Голованівськ.

 На даний час проти грипу в області щеплено 3300 осіб, з них 241 діти віком від 6 міс. до 5 років. За 5 тижнів в області проти грипу щеплено у 2,2 рази більше населення ніж за аналогічний період минулого року.

Пам'ятайте про важливість колективного імунітету! Особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей запобігти смертельним наслідкам хвороби.

За матеріалами - КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради» 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges