Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

11.12.2019

Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість для кожного отримати безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у передбачених законом випадках. 

10 грудня 2019 року фахівці відділу «Знам’янське бюро правової допомоги» відзначали Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги. Фахівці провели екскурсію та ознайомили громадян з роботою бюро правової допомоги та переліком послуг, які можна отримати у центрах безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Безоплатна первинна правова допомога включає в себе: - надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань:

 - складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Безоплатна вторинна правова допомоги включає в себе:

- захист; - здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

 - складання документів процесуального характеру.

Також фахівці відділу «Знам’янське бюро правової допомоги» представили для перегляду громадян виставку правових буклетів, плакатів, посібників та презентували довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid».

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges