Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

За весняними квітами – до Чорноліського лісгопса

19.02.2020

Вже традиційно, наприкінці лютого та початку березня у магазині «Лісовичок» (с. Водяне) розпочинається продаж перших гіацинтів та тюльпанів. Цього року про перший весняний врожай з теплиць розповіла інженер Чорноліського лісгоспа Олена Кирпа. 

- Тепла зима ніяк не вплинула на вигонку квіткової продукції, бо весь цикл проводиться у контрольованому середовищі, охолодження цибулин в квіткосховищі з дотриманням відповідної температури.

На сьогодні ми маємо гарні тюльпани трьох сортів -  «Булліт» - бордовий, «Бютітрейд» - білі з рожевою каймою, «Авокадо» - жовті. Ціни: 1 сорт - 21 грн.,  2 сорт -15 грн.,  орієнтовна кількість  для реалізації - 1200-1300 шт. Маємо і гіацинти  у горщиках - суміш з 6 сортів, різні відтінки від білого до фіолетового, ціна 48 та 24 грн, відповідно 1 та 2 сорт. Всю цю красу будемо реалізувати через магазин на території лісгоспу «Лісовичок», - розповіла Олена Кирпа.

Спілкувалась Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges