Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У скорботні дні пам’ять про Небесну сотню…

19.02.2020

 Сьогодні у Знам’янці відбувся мітинг пам’яті Небесної сотні. Традиційно, біля пам’ятного знаку всім, хто загинув від часів Майдану за незалежність України, зібрались люди. Минуло шість років, але  і досі актуальними лишаються і гасла, і думки тих, хто ціною власного життя готовий боротись за справедливість.

Без сценаріїв, у вільний мікрофон, лунали спогади знам’янчан про вільних людей, які загинули на Майдані у 2014-му.

  • Сьогодні ми пригадаємо тих людей, які вперше загинули за свободу, вільність, - звернувся до присутніх настоятель церкви Успіння пресвятої Богородиці отець Іван, - вони героями померли для нас. Ми маємо не просто ходити і відмічатись на мітингах, на службах чи молитвах, але по-справжньому віддати час духовності. Ми повинні зберігати любов до своєї Батьківщини…

Минуло шість років, які принесли вже чимало смертей, на жаль, у ті страшні дні 18-20 лютого, коли гинули люди на Майдані, вони досі тривають. Про це всім присутнім нагадала Наталія Тишкевич, вона ж наголосила, що частина населення абсолютна байдужа до цих подій, а дехто тримає нейтралітет, але ця позиція в буремні для країни часи – це зрада!

Міські ковалі на чолі з Вадимом Кучером представили нову інсталяцію, яка символізувала мирних людей (дівчинку, жінку, чоловіка) у постатях яких сліди від кульових отворів. Символічне нагадування, що війна зовсім поруч, тепер щодень буде перед очима знам’янчан.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges