Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Які зміни чекають на українців з 1 березня?

2.03.2020

Пенсії зростуть 

Деякі категорії пенсіонерів зможуть розраховувати на традиційну березневу індексацію пенсій.

За даними міністерства соцполітики, з 1 березня в середньому пенсії зростуть на 11%. Тобто, якщо йдеться про середню пенсію в 3 370 гривень, доплата складе приблизно 306 гривень. 

Збільшення виплат торкнеться людей, яким пенсії призначені за віком, через інвалідність, втрату годувальника чи за вислугою років.

Пенсії не збільшать держслужбовцям, науковим працівникам, помічникам депутатів, пенсіонерам, які отримують максимальні пенсії розміром 16 380 гривень, а також пенсіонерам зі спеціальними пенсіями, зокрема суддям та прокурорам.

Крім того, підвищення не торкнеться соціальних пенсій – тобто тих, які виплачують особам, у яких трудового стажу не вистачає навіть на мінімальну пенсію.

Збільшать допомогу по безробіттю

З 1 березня в Україні збільшується розмір допомоги по безробіттю. Так, згідно з рішенням Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування, громадянам, виплати яким призначаються з урахуванням зарплати й страхового стажу, мінімальний розмір допомоги з безробіття буде збільшено на 170 гривень і становитиме 1 800 гривень.

Особам, виплати яким призначаються без урахування зарплати й страхового стажу, мінімальну допомогу по безробіттю збільшать на 40 гривень – тобто до 650 гривень.

Військових годуватимуть по-новому 

Міністерство оборони анонсувало, що з березня українське військо перейде на нову систему харчування. Страви будуть обирати відповідно до каталогу, який налічує 409 продуктів на вибір.

Така ж система працює в багатьох країнах НАТО. В міністерстві запевняють, що нововведення дозволять забезпечити якісне і калорійне харчування військових.

Ціни на домашні телефони 

“Укртелеком” повідомив, що з 1 березня скасовує знижку на щомісячну абонентську плату за послугу фіксованого телефонного зв’язку.

Ціни за користування домашніми телефонами виростуть на 20-25%.

Залежно від пакета вартість зв’язку зміниться з 67-99 гривень на місяць до 73-123 гривень.

Подарожчають квитки на потяг 

Укрзалізниця планує у 2020 року підвищити тарифи на пасажирські перевезення, й здійснювати це поетапно – по 2% щомісяця. Почнеться підвищення цін на квитки з 1 березня в усіх категоріях вагонів, крім 1-го класу поїздів Інтерсіті+.

Таким чином, до кінця року в результаті ціни на залізничні квитки зростуть на 22%.

Переведення годинника на літній час відбудеться в останню неділю березня. Так, в цьому році перевести годинник на одну годину вперед потрібно буде в ніч з 28 на 29 березня – о 03:00.

Додатковий вихідний українці отримають 9 березня, так як 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день, який цього року припадає на неділю – вихідний перенесеться на понеділок. Українці будуть відпочивати три дні поспіль – 7, 8 і 9 березня, тобто з п’ятниці по понеділок включно.

https://firstregion.com.ua/

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges