Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Хто потурбується про самотніх літніх знам’янчан?

27.03.2020

Сьогодні виклик захворюваності на COVID-19 спричинив правила щодо особливої застороги перебування в громадських місцях літніх людей. На жаль, навіть ті, хто має дітей та онуків, нині у своїх домівках м. Знам’янки лишились самотніми. 

Серед державних служб, які опікуються літніми людьми у Знам’янці,  Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних) послуг м. Знам'янка, його керівник Тетяна Костікова розповіла наступне:

  • Близько трьохсот отримувачів соціальної послуги догляду вдома із числа людей похилого віку, інвалідів та хворих (із числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці) перебувають на обліку відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Знам’янка, яких обслуговують 28 соціальних робітників. Власними силами на сьогодні ми пошили для всіх працівників терцентру маски та видали гумові рукавички. Зараз ми вирішуємо питання, щоб і всі наші підопічні, не зважаючи на те, що вони перебувають вдома, мали індивідуальні маски, дехто їх вже отримав.

На фото отримувачка соціальної послуги догляду вдома Світлана Василівна Плоха, яка отримує від соціального робітника засоби індивідуального захисту.

Зрозуміло, що 300 літніх людей, якими опікується терцентр – це далеко не всі люди, які лишились самотніми. Спілкуємось з головою міської ветеранської організації Ганною Бабійчук, яка повідомила, що станом на 26 березня визначено всіх літніх, які самотні і про це повідомлено  організації, з яких вони пішли на пенсію.

  • Ми направили листи головам первинних ветеранських організацій і підприємствам міста з проханням в першу чергу взяти під опіку саме таких самотніх людей, - додала Ганна Бабійчук, - в телефонному режимі я перевіряю чи всіх знайшли та підтримали. Розумієте, ситуація з самотніми літніми людьми складна у тому, що можу назвати десяток прикладів, коли у Знам’янці діти, онуки лишили їх напризволяще. Це не передати словами, як важко слухати розповіді у яких через сварку чи непорозуміння старенькі не тільки без уваги, а взагалі самі блукають вулицями міста. Прошу всіх, у такий важкий час, зателефонуйте своїм батькам, дідусям і бабусям і підтримайте їх, попіклуйтесь про хліб та продукти у їх домівках!

Нагадуємо, якщо Ваші батьки, дідусі та бабусі мають симптоми ГРВІ – звертайтесь до сімейних лікарів, якщо ж вони не мають підписаних відповідних декларацій – телефонуйте в реєстратуру міської лікарні ім. Лисенка за тел. – 050-329-84-34

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges