Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Дмитрівська ОТГ: придбано новий сміттєвоз

26.05.2020

Дмитрівською ОТГ пріоритетною послугою обрано та затверджено рішенням сесії Дмитрівської сільської ради «Поводження з ТПВ». Дана послуга обрана на підставі опитування населення, яке відбувалося протягом квітня 2020 року. Під час розроблення стратегії розвитку громади було виявлено проблемні питання, які визначилась завдяки опитуванню населення по різним методикам. 

За результатами опитування виявлено, що послуга управління твердими побутовими відходами вважається найбільш актуальною для більшості мешканців громади.

У рамках реалізації компоненту «SDIP» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Програма DOBRE придбала сміттєвоз для  громади, який разом із попередньо закупленими баками, дасть змогу комплексно вирішувати проблеми з твердими побутовими відходами в громаді. Також автомобіль має відвал для розчистки снігу, що надасть змогу мультифункціонального використання.
Співвнеском від громади є облаштування гаражу, будівництво сміттєвих майданчиків по всій території громади, яких налічується 17 штук та придбання сміттєвих контейнерів для роздільного збору сміття.
На даний  момент підписано 850 договорів на вивіз сміття. 

У рамках реалізації компоненту «SDIP» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Програма DOBRE придбала сміттєвоз для  громади.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges