komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Концепція Всеукраїнського театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти» змінилась вперше за пів століття його щорічного проведення

15.07.2020

Цьогоріч захід проведуть під гаслом «Координати незмінні. Сенси нові».Заступниця голови ОДА  Тетяна Волинець пояснила, що концептуально проведення фестивалю базуватиметься на трьох ключових відмінностях. 


Уперше у фестивалі з прем’єрами візьмуть 16 відомих театральних колективів.
У рамках фестивалю презентуватимуться різні види мистецтва. Йдеться про концертні програми, виступи хорових колективів, творчі зустрічі, майстер-класи, флешмоби, книжкові виставки, виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, театралізовані екскурсії, Всеукраїнський пленер художників та інші. Для реалізації цих ініціатив будуть задіяні всі мистецькі майданчики області.
Модернізувалась назва. Фестиваль паралельно називатимуть «VeresFest». За аналогічним хештегом інформацію про нього можна буде шукати в соціальних мережах.

Фестиваль матиме свій офіційний сайт за лінком veresfest.com.ua, який запрацює найближчим часом, і брендовану продукцію.

Бюджет фестивалю складає 1,4 млн грн. Кошти виділили з обласного бюджету. Для реалізації додаткових проєктів організаційний комітет запрошує до співпраці спонсорів.

Джерело – Кіровоградська ОДА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges