Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Останні новини на тему коронавірусної інфекції 2019-nCoV

3.08.2020

Україна за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби займає 34 місце в світі. Кіровоградщина ввійшла в перелік регіонів із "зеленим" рівнем поширення коронавірусу. За минулу добу зафіксували новий випадок захворювання у чоловіка з Кропивницького. Нагадуємо, з 1 серпня в Україні запроваджені нові правила адаптивного карантину. Про все це читайте докладніше.


 

Кіровоградська область

Центральна комісія з питань ТЕБ і НС поділила регіони на чотири рівні поширення COVID-19. Згідно офіційних даних, Кіровоградщина ввійшла до переліку територій "зеленої" зони.

У суботу лабораторний центр МОЗ у Кіровоградській області працював. Обстежили 61 людину. Коронавірус виявили в трьох жінок і чоловіка з Кропивницького, жінки зі Знам'янки та чоловіка з Бобринця. Одужали від COVID-19 четверо кропивничан.


 

Україна

На сьогодні Україна за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби займає 34 місце в світі, за смертністю від COVID-19 – 38. За кількістю хворих на 1 млн. населення Україна посідає 86 місце. Серед європейських країн за кількістю випадків COVID-19 Україна посідає 8 місце, за смертністю – 15, за кількістю хворих на 1 млн  населення – 37. 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 3 серпня в Україні зафіксовано 990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Загалом в Україні 73 158 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1738 летальних, 39 876 пацієнтів одужало. Проведено 1 067 006 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 333 пацієнти.

Кількість зареєстрованих активних хворих станом на 03.08 складає 31 544. Найбільша кількість активних хворих на 100 тис. населення зареєстрована у Львівській (289,2), Закарпатській (239,7) та Івано-Франківській (226) областях.
На стаціонарному лікуванні перебуває 4772 особи, з них 125 осіб підключені до апарату ШВЛ. Усього госпіталізації потребували 18 465 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 536 пацієнтів.


Нові правила адаптованого карантину

З 1 серпня в Україні запроваджені нові правила адаптивного карантину. Рівень епідемічної небезпеки регіону визначатиметься рішенням Центральної комісії з питань ТЕБ та НС. Якщо впродовж 5 днів регіон перевищує один з встановлених  показників, відповідно приймається рішення щодо рівня його епідеміологічної небезпеки. До таких показників відноситься середня кількість тестувань протягом останніх семи днів, коефіцієнт зайнятості ліжок, коефіцієнт виявлення випадків та показник зростання кількості випадків. Якщо коефіцієнт зайнятості ліжок перевищує 50% впродовж останніх 5 днів, всі адміністративно-територіальні одиниці регіону матимуть жовтий колір. Якщо цей показник перевищує 75%, регіон матиме червоний колір зі значними обмеженнями.

Відповідно до рівня епідемічної небезпеки (зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного) в Україні впроваджуються обмежувальні заходи. В зеленій зоні це маска на обличчі в громадських будівлях та транспорті, проведення масових заходів не більше 1 людини на 5 кв. м., заповненість кінотеатрів не більше ніж на 50% та перевезення пасажирів в громадському транспорті лише в межах визначених сидячих місць. В жовтій (буферній) зоні додатково забороняється відвідування соціальних установ для перебування людей похилого віку. В помаранчевій зоні – діяльність закладів розміщення (окрім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час з 24:00, заборонені планові госпіталізації в лікарнях, діяльність спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, забороняється прийом нових змін в дитячі табори, обмеження для масових заходів 1 людина на 20 кв. м. В червоній зоні додатково забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

 Джерела: https://moz.gov.ua http://www.kr-admin.gov.ua


Читайте також: У Знам’янці випускниця склала ЗНО з історії на 200 балів

Знам’янський район: рятувальники витягли жінку з криниці

У Знам’янському рйоні виписано 2 протоколи на підприємства роздрібної торгівлі

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges