Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Двоє чоловіків і жінка з Кропивницького захворіли на коронавірус (12.08)

12.08.2020

 Такими є результати ПЛР-тестування за минулу добу, повідомляє головна санітарна лікарка області Надія Оперчук. 

Загалом учора в лабораторному центрі обстежили 476 людей.
Одужали від COVID-19 двоє мешканців обласного центру.

 


З 1 серпня набула чинності постанова Кабінету Міністрів щодо становлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Чергові реальності змушують кожного з нас пристосовуватись. Є люди, як і досі не змогли пристосуватися до нової реальності й все ще відчувають  тривогу, страх та нав’язливі думки. Сьогодні ми зробили огляд окремим сферам міста і простежили, як нині працюють люди в сфері обслуговування, наданні послуг і культурі.

Зазначимо, наразі у лікарнях другої хвилі з протидії коронавірусу доступні близько 10 тисяч ліжок.

«Ми рахували, що в нас буде друга хвиля епідемії, суттєве збільшення кількості хворих, у жовтні-листопаді. При цьому вона поєднається із сезонною епідемією грипу, яка зазвичай починається у жовтні. Тому нам потрібно максимально підготуватися, щоб ефективно боротися з коронавірусом”, - підкреслив Максим Степанов.


 

Щодня одним з найбільш людних місць є пошта. Комунальні платежі, посилки і різні газети приводять людей до віконечок відділень у Знам’янці. Пошта весь час карантину працювала в звичайному режимі. Всі послуги надавалися в повному обсязі. Постало питання забезпечення засобами захисту засобами захисту і чи не з перших днів  ми всі помітили працівників відділень у масках і щитках, окулярах, рукавичках. Листоноші почали відвідувати людей у домівках та приміщеннях установ у захисних халатах та з антисептиками. Пляшки з антисептиками для користування є у кожному відділенні.


 

Незвичною нині є ситуація і у публічних місцях сфери культури міста. Концертні зали порожні, а солісти та творчі колективи виконують номери поки що на віртуального глядача.

 

  • Серед багатьох негативів, які зараз пов’язані з обмеженнями спричинені карантином, є і те, що Палац культури не може заробляти для свого розвитку галузі. Не здаються в оренду приміщення для концертів та вистав, -коментує начальник відділу культури та туризму Світлана Бабаєва, - Кожному артисту у віртуальних концертах не вистачає оплесків і очей людей. Ми всі сумуємо за своїми глядачами. Втім, ми почали шукати нові форми комунікації, активно застосовувати можливості інтернету, приймати участь у творчих вебінарах, навчальних курсах і цікавих програмах. Ми зараз проводимо значно більше тепер велоекскурсій та піших екскурсій за заявками. Ось останнє із запланованого – велоекскурсія із заїздом у с. Плоске, бажаючі ще можуть приєднатися.

 На підприємстві ДП « Чорноліський лісгосп»  створені всі умови для комфортної і безпечної праці. Працівники лісгоспу в повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту, робочим одягом та комфортними і ошатними робочими місцями. Станом на 1 серпня середня чисельність штатних працівників становить 171 особу.

 

Підготувала Оксана Войчишина

Матеріал був створений за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки. 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges