На Кіровоградщині зафіксували три випадки смерті в людей із підтвердженим коронавірусом
20.08.2020
Померли дві кропивничанки віком 60 і 72 роки. Обидві мали захворювання крові. На госпіталізації перебували в обласній лікарні. Також помер 88-річний чоловік із Кропивницького. Він мав важку серцеву патологію. Перебував у центральній міській лікарні.
Щодо нових випадків захворювання, головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук повідомила, що інфікування на COVID-19 минулої доби зафіксували в 42-річної мешканки обласного центру.
Загалом учора методом ПЛР обстежили 324 людей.
Одужала від коронавірусу жінка з обласного центру.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua
Читайте також: Демографічна ситуація: населення Кіровоградщини становить майже мільйон
Перевізники у Знам’янці не змінилися – результат конкурсу
Керівник управління освіти області відповів на 5 найпоширеніших запитань від батьків школярів
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість