На Кіровоградщині зафіксували 10 нових випадків захворювань на коронавірус
2.09.2020
Минулої доби у Кіровоградській області обстежили 250 людей. Інфікувались 10 осіб: сім жінок і чоловік з Кропивницького, жінка з Малої Виски та жінка з Павлиша Онуфріївського району.
Семеро хворих знаходяться на госпіталізації. Ще троє - вдома на амбулаторному лікуванні.
Зареєстрували ще один випадок смерті від COVID-19. Помер 54-річний чоловік із Листопадового Новомиргородського району.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua
Читайте також: Найчастіші порушення автомобілістів на дорогах Кіровоградщини
Кому підвищили пенсії у вересні 2020 року?
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість