У Знам’янському районі зареєстровано два випадки захворювання на COVID-19
14.09.2020
Зареєстровано два нових випадки захворювання на COVID-19 у чоловіка з с. Мошорине та жінки з с. Суботці. Про це повідомили на сторінці КНП "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" у Facebook.
По кожному випадку захворювання проводиться комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів. Визначається коло контактних осіб, встановлюється спостереження за ними та обстеження на COVID-19.
Загалом, з початку квітня поточного року на Знам'янщині зареєстровано 18 випадків лабораторно підтвердженого захворювання COVID-19, з них у десяти мешканців міста та шести мешканців району (с.Суботці-5 випадків, Мошорине-2, Новотрепівка-1).
Одужали 15 осіб, один летальний випадок по місту Знам'янка.
Читайте також: Відсьогодні Кіровоградська обласна лікарня почала надавати платні послуги
Вчора рятувальники Кіровоградщини приборкали 9 пожеж
Що робити, якщо з'явилися симптоми COVID-19. Алгоритм дій від НСЗУ
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість