Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Першочергове ПЛР-тестування проводитимуть трьом категоріям людей

29.09.2020

Останніми нормативними документами МОЗ виділило три пріоритетні категорії населення, яким буде проводитись тестування методом полімеразної ланцюгової реакції.

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук: «Першочергово будуть тестувати хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію та людей, які вже хворіють. Їм будуть проводити тестування під час лікування та після. Друга пріоритетність у всіх, які перебували в контакті з лабораторно підтвердженим випадком і мають ознаки хвороби. Третя пріоритетна категорія, це всі особи, в яких під час ІФА-тестування виявлено позитивні антитіла. Всі інші категорії населення проходять ІФА тестування».

На сьогоднішній день в області проведено 17 тис тестувань методом імуноферментного аналізу. З них 740 позитивних, 70% з них вже протестовано ПЛР-тестуванням.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges