Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Власницю пекарні у Знам’янці оштрафували на 23 тис. грн.

25.11.2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області постійно консультує суб’єктів господарювання з питань забезпечення дотримання вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Водночас, діючи в межах наданих повноважень і на підставі офіційних документів, при встановленні порушень законодавства під час перевірки об’єкта державні інспектори надають припис щодо необхідності усунення виявлених порушень. Однак, якщо підприємець не виконує вимоги припису, чим створює небезпеку для здоров’я та життя споживачів продукції, застосовуються штрафні санкції. 

 Так, раніше на нашому сайті повідомлялося, що На Кіровоградщині пекарня призупинила роботу через низку порушень законодавства. Тоді під час планової перевірки пекарні в м. Знам’янка спеціалісти виявили, що на виробництві не витримується належний рівень гігієнічних вимог, в тому числі щодо захисту харчової продукції від забруднення. Готові хлібобулочні вироби зберігалися на лотках, застелених картонними коробками з-під дріжджів та ін. На кухні потужності поруч з інгредієнтами, що використовуються в технологічних процесах, зберігався брудний посуд, залишки їжі.

Коробка з маковою начинкою та відкрита коробка з сирковою масою знаходилися в коридорі на підлозі. Водночас не витримувався необхідний температурний режим зберігання харчової продукції, а саме: сиркова маса та макова начинка зберігалися за температури плюс 19°С, в той час як необхідний показник плюс 6°С; дріжджі – плюс 21°С за необхідних плюс 7°С, маргарин – плюс 21°С за необхідних плюс 10°С. Нагадаємо, що порушення температурного режиму зберігання продукції сприяє розмноженню в ній мікроорганізмів та формуванню токсинів.

Таким чином, відповідно до ст. 11, ст. 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області винесло припис щодо усунення порушень та рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів фізичною особою-підприємцем до усунення виявлених порушень.

Пізніше з метою перевірки виконання вимог припису фахівці Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби області під час позапланового заходу державного нагляду (контролю) виявили, що підприємець не усунув порушення. Це засвідчено в Акті перевірки уніфікованої форми та відеозаписі, створеному під час заходу державного нагляду засобом відеофіксації. Відповідно за невиконання вимог припису на фізичну особу-підприємця наклали штраф на суму 23 615 гривень. При відмові суб’єкта господарювання сплатити штраф добровільно, справа перейшла на розгляд до суду, після чого фізичною особою-підприємцем було сплачено зазначену суму коштів.

Джерело - http://kr.consumer.gov.ua/

Також читайте

ЧОРНОЛІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИСІЯЛИ ЖОЛУДЬ ДУБА В БАЗОВОМУ РОЗСАДНИКУ БОГДАНІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ВІД COVID-19 ПОМЕРЛА 17-РІЧНА ДІВЧИНА

ГОЛОВА ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЄДНАЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ #ЗАПИТАЙНАРДЕПА, ЯКИЙ ІНІЦІЮВАЛА АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges