komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Станом на 18 грудня на Знам’янщині на коронавірус захворіло 14 жителів

18.12.2020

Станом на 18 грудня на Кіровоградщині на коронавірус захворіло 106 жителів, серед них 3 дітей.

Зі слів голови ОДА Андрія Назаренка, на коронавірус захворіла двомісячна дитина з Новоукраїнського району. Дівчинка з батьками на даний час знаходиться в Олександріі. Там їй і діагностували ковід. Дитину госпіталізували в тамтешню міську лікарню. Її стан середньої тяжкості.

За інформацією головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, інші двоє дітей з обласного центру.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 1035 ПЛР-тестувань та 44 ПЛР-тестування в обласній лікарні.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

сорок сім у м. Кропивницькому;

п’ять у м. Олександрія;

п’ять у м. Світловодськ;

вісім у м. Знам’янка;

три у Бобринецькому районі;

один у Гайворонському районі;

два у Добровеличківському районі;

шість у Знам'янському районі;

одинадцять у Компаніївському районі;

сім у Кропивницькому районі;

два у Маловисківському районі;

два у Новомиргородському районі;

три у Новоукраїнському районі;

три в Олександрівському районі;

один в Устинівському районі.

Одужали від коронавірусу 39 жителів обласного центру, 6 в Бобринецькому районі та стільки ж в м. Олександрія, а також 2 жителів з Добровеличківського району.

Нa Кіровогрaдщині зафіксували 3 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 51-річну жінку з Благовіщенського району, 70-річного чоловіка з Вільшанського району та 81-річну жінку з м. Кропивницький.

Наразі на COVID-19 хворіють 4246 жителів області, 3962 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 27 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 32,1 %.

284 стаціонарних ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 98;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 114;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 6;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради - 26;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 4;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 18;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 18.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 14 тяжких хворих: 11 – в обласній лікарні, 2 – в Олександрійській міській лікарні та 1 - в Добровеличківській ЦРЛ.

Наразі 444 ліжка забезпечені киснем. Серед них - 224 вільні.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/


Читайте також: Змінено рахунок допомоги родині Парош

Травмування через складні погодні умови: як безоплатно отримати медичну допомогу

Кіровоградська область отримає 185 мільйонів гривень дотації на заклади охорони здоров’я та освіти

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges