Станом на 18 грудня на Знам’янщині на коронавірус захворіло 14 жителів
18.12.2020
Станом на 18 грудня на Кіровоградщині на коронавірус захворіло 106 жителів, серед них 3 дітей.
Зі слів голови ОДА Андрія Назаренка, на коронавірус захворіла двомісячна дитина з Новоукраїнського району. Дівчинка з батьками на даний час знаходиться в Олександріі. Там їй і діагностували ковід. Дитину госпіталізували в тамтешню міську лікарню. Її стан середньої тяжкості.
За інформацією головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, інші двоє дітей з обласного центру.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 1035 ПЛР-тестувань та 44 ПЛР-тестування в обласній лікарні.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
сорок сім у м. Кропивницькому;
п’ять у м. Олександрія;
п’ять у м. Світловодськ;
вісім у м. Знам’янка;
три у Бобринецькому районі;
один у Гайворонському районі;
два у Добровеличківському районі;
шість у Знам'янському районі;
одинадцять у Компаніївському районі;
сім у Кропивницькому районі;
два у Маловисківському районі;
два у Новомиргородському районі;
три у Новоукраїнському районі;
три в Олександрівському районі;
один в Устинівському районі.
Одужали від коронавірусу 39 жителів обласного центру, 6 в Бобринецькому районі та стільки ж в м. Олександрія, а також 2 жителів з Добровеличківського району.
Нa Кіровогрaдщині зафіксували 3 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 51-річну жінку з Благовіщенського району, 70-річного чоловіка з Вільшанського району та 81-річну жінку з м. Кропивницький.
Наразі на COVID-19 хворіють 4246 жителів області, 3962 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
Зайнятість ліжок хворими становить 27 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 32,1 %.
284 стаціонарних ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:
Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 98;
Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 114;
Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 6;
Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради - 26;
Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 4;
Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 18;
Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 18.
Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 14 тяжких хворих: 11 – в обласній лікарні, 2 – в Олександрійській міській лікарні та 1 - в Добровеличківській ЦРЛ.
Наразі 444 ліжка забезпечені киснем. Серед них - 224 вільні.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: Змінено рахунок допомоги родині Парош
Травмування через складні погодні умови: як безоплатно отримати медичну допомогу
Кіровоградська область отримає 185 мільйонів гривень дотації на заклади охорони здоров’я та освіти
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість