komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 22 грудня: 44 захворіло, 73 одужало, 2 померло

22.12.2020

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 22 грудня. За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 316 ПЛР-тестувань, 44 ПЛР- тестування провели в обласній лікарні. 

 Випадки COVID-19 зареєстрували:

двадцять сім у м. Кропивницькому;

один у Кропивницькому районі;

чотири у м. Олександрія;

три у м. Світловодськ;

один у Бобринецькому районі;

два у Благовіщенському районі;

один у Маловисківському районі;

один у Новоархангельському районі;

чотири в Устинівському районі.

 Одужали від коронавірусу 38 жителів обласного центру, 9 - з Онуфріївського району, 7 в м. Олександрія, по 1 з Долинського, Кропивницького та Маловисківського районів,а також 3 жителів з Новгородківського району, 2 - з Новоукраїнського району та 11 з Устинівського району.

Нa Кіровогрaдщині зафіксували 2 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 57-річну жінку з Новоархангельського району та 78-річного чоловіка з Благовіщенського району.

Наразі на COVID-19 хворіють 4267 жителів області, 4016 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

 Зайнятість ліжок хворими становить 23,9 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 27,6 %.

251 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 82;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 92;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 9;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради - 21;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 4;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 22;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 21.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 13 тяжких хворих: 11 – в обласній лікарні, 1 – в Центральній міській лікарні, 1 - в Олександрійській міській лікарні.

Джерело – Кіровоградська ОДА

Також читайте:

З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ  ВОДА ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ  «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» ДОРОЖЧЕ

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ "КРАЩА НОВОРІЧНА ІГРАШКА"

  Підтримати сайт KOMORA.INFO: ПриватБанк 5169 3305 2225 4728

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges