На Знам’янщині від коронавірусу померла жінка
11.01.2020
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 142 ПЛР-тестування, в обласній лікарні - не проводилися. На Кіровоградщині зареєстрували 12 нових випадків COVID-19, 34 одужало, 4 померло.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
сім у м. Кропивницькому;
один у м. Олександрія;
три в Олександрійському районі;
один у Кропивницькому районі.
Одужали від коронавірусу 3 жителів обласного центру, 10 з Новгородківського району, 8 жителів Компаніївського району, 2 з Онуфріївського району, 5 з Бобринецького району, 2 з м. Олександрія та по 1 з Новоархангельського, Олександрійського, Гайворонського й Устинівського районів.
Нa Кіровогрaдщині зафіксували 4 летальні випадки COVID-19. Йдеться про жінок 73-ох років та 75-ти років з м. Кропивницький, 72-річного чоловіка з Олександрійського району та жінку 72-ох років із Знам’янського району.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: Лісівники Кіровоградщини реалізували понад 40 тисяч новорічних ялинок
Уряд у 5 разів збільшить штрафи за самовільне зайняття земель
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість