Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Олег Рибальченко: нові приймальні відділення держава забезпечить сучасним медобладнанням

20.01.2021

Нові приймальні відділення, які зараз будуються в обласній лікарні, Світловодській, Гайворонській і Добровеличківській ЦРЛ, лікарні швидкої медичної допомоги в Кропивницькому та Олександрійській ЦМЛ держава забезпечить цифровими рентгенапаратами та апаратами МРТ. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко. 

 «Держава профінансує придбання нового сучасного обладнання для приймальних відділень, де зараз ведеться будівництво, за умови вчасного завершення робіт. Це дороговартісна техніка на мільйони гривень. І області потрібно скористатися можливістю обладнати свої лікарні», – зауважив Олег Рибальченко.

 Наприкінці минулого року і на початку цього перший заступник голови облдержадміністрації Валерій Жалдак проінспектував хід будівельних робіт.

 «Запланований обсяг будівництва коштом державної субвенції область виконала повністю. Але, якщо в інших регіонах приймальні відділення створюють, реконструюючи існуючі, то на Кіровоградщині на початку 2020 року тодішнє керівництво ОДА замовило проектно-кошторисну документацію на будівництво. А у Знам’янці, взагалі не на тій локації, де просили самі медики, внаслідок чого там проект не реалізується. І сьогодні ми бачимо, що без підтримки місцевих бюджетів, де тривають роботи, не обійтися», – прокоментував Валерій Жалдак.

Він додав, що облдержадміністрація звертатиметься до громад за співфінансуванням.

 «Нас поставили в такі умови, що завершувати будівництво доведеться за участі місцевих бюджетів. Сьогодні ведеться робота з очільниками громад. Частина об’єктів готова на 90-95%, а частина на 70-80%», – підсумував перший заступник голови ОДА.

Як уже повідомлялося, будівництво приймальних відділень на Кіровоградщині стартувало восени 2020 року.

Нагадаємо, що 7 травня 2020 року у Знамянці відбулася позачергова 89 cесія Знам’янської міської ради сьомого скликання, де було розглянуто проект рішення «Про визначення управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації замовником робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення робіт з реконструкції (переоснащення приймального відділення) КНП «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради». Також відбулося замовлення проектно-кошторисної документації приймального відділення (500 тис. грн. з міського бюджету), втім наміри будівництва так і не були розпочаті та реалізовані через внутрішні непорозуміння між владою міста,  депутатами міської ради та  медпрацівниками у питанні розташування самого приймального відділення.

Джерело - Кіровоградська ОДА та матеріали сесій Знам'янської міської ради

Також читайте:

ПЕРШИЙ ВИПАДОК БОТУЛІЗМУ З ПОЧАТКУ РОКУ ЗАФІКСОВАНО НА КІРОВОГРАДЩИНІ

ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ ТРАВМОВАНО ЖІНКУ У ЗНАМ’ЯНЦІ

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges