Уродженка Знам’янського району здобула срібну нагороду на Кубку України
6.02.2021
У Києві відбувся розіграш Кубку України з легкої атлетики в приміщенні.
Участь у бігу на 1500 метрів взяла уродженка колишнього Знам’янського району Катерина Онісімова. Катерина посіла друге місце з результатом 4,46.21 хвилини. Першою фінішувала Вікторія Шкурко (Київська область), яка на 5 років старша за Онісімову.
Катерина нині тренується у м. Дніпро під керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Суботцівська сільська рада) Віталій Воровський.
Також читайте:
ВІДКЛЮЧЕНО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПО ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО, ДМИТРІВСЬКІЙ ТА ЧАЙКОВСЬОГО У ЗНАМ’ЯНЦІ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість