Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У центрі Кропивницького влаштували виставку ретро-автомобілів

22.06.2021

У Кропивницькому біля обласного краєзнавчого музею влаштували виставку ретро-машин. Вона відбулася в рамках етапу міжнаpoднoгo автопpoбігу на pетpo-автoмoбілях, який присвячений 30-річчю Незалежності України та пролягає через 30 міст України, Молдови та Румунії. 

На ретро-виставці показали 17 автомобілів. Їх власники – автолюбителі з Кіровоградської та Черкаської областей, розповів керівник "Авторетроклубу" у Кропивницькому Микола Урсаленко.

"Найстаріша машина виставки – французький автомобіль Фіат 1936 року випуску. До цих пір він на ходу, я за ним доглядаю. Я купив це авто в 1984 році у Житомирі і з тих пір воно у мене. Я його вдруге відреставрував та пофарбував. Він двомісний, чотирициліндровий, має повітряне охолодження, дуже мало споживає бензину. Такі автомобілі безцінні".

Організатор та учасник марафону Роман Щипков розповів, що цей промо-марафон присвячений участі української команди в Ралі Монте-Карло, яке відбудеться у 2022 році.

"Автомобіль "Запорожець" – один з двох, який має офіційну реєстрацію, 402 стартовий номер. Автомобіль пройшов повністю перевірку комісарів Королівського клубу Монако і допущений до змагань, які відбудуться 24 січня 2021 року. На сьогоднішній момент ми проїхали 12 міст України, це майже 1800 кілометрів", – розповів Роман Щипков.

Джерело -https://suspilne.media/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges