На Кіровоградщині рятувальники знищили осине гніздо
4.09.2021
3 вересня о 13:54 до Служби порятунку звернулась адміністрація дошкільного навчального закладу с. Суботці Кропивницького району з проханням знищити осине гніздо, що утворилось в одній із груп на другому поверсі.
Допомогу надавали бійці 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка, яким для цього знадобилося розібрати частину облицювання вікна.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість