Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Громадський простір АРТ-ВУЛИК: відкрито ще один проект соціальної дії у Знам’янці

11.10.2021

Весело і гамірно у міському парку відпочинку Знам’янської громади тепер буде частіше – там відкрито «Громадський простір АРТ-ВУЛИК». Втілювачі проекту у життя,  команда громадської організації «Жіночий ДЗЕН», голова Ірина Варакута. 

  • Вперше започатковано традицію, коли громадські активні організації, виходячи з власних бачень, реалізують ідеї за підтримки міської ради та міжнародних організацій, - звернулась до присутніх заступник міського голови Ліана Пересадченко. – Цей проект теж такий приклад, як за незначні кошти простір перетворено на місце активностей. Нагадую, що ще два проекти соціальної дії у нашій громаді готуються до відкриття.

АРТ-ВУЛИК для зустрічей громадських організацій – то ще один крок до того, що ідей, проектів від знам’ янських активістів буде більше. На це сподівається і ставить собі  за мету й Ірина Варакута.

  • Я хочу, щоб тут було комфортно і затишно, вільно почувалось кожному і думалось, - сказала Ірина, - ми мріємо, що це приміщення стане будинком для ідей. Я хочу побажати цьому місцю бути місцем активностей для всіх.

Команда ГО «Жіночий ДЗЕН» вже неодноразово ставала ініціаторами та організаторами у місті багатьох заходів та майстер-класів, останні з яких «ДоброДар» (сервіс безкоштовних речей), фотопроект «Книга занурює» (до Дня бібліотек, популяризація книгочитання через фото).

Команда проекту: Крістіна Швець, Андрій Варакута, Анна Демьяненко, Анна Григорьєва, Яна Кисіль, Аліна Старіченко, Лідія Курілова.

 

Проект реалізовано за підтримки Фонду «Об’єднання» у рамках програми розвитку локальних ініціатив 2021 року за фінансуванням Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Знам’янською міською радою.

Під час заходу відкриття вручали подяки представникам фонду “Об'єднання”,  Знам'янської міської ради, партнерам проекту:

ГО «ЦЕГРІН-РАЗОМ», голова Тетяна Захарчук

СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНЕ ОБ’ЄДАНННЯ «СЛОВЯН», голова Андрій Вовненко

ГО «Українське капеланство», представник Сергій Карлюга

Інформаційна підтримка проекту - ГО«Вільна думка», Оксана Войчишина

Централізованій бібліотечній системі, керівник Марина Колісніченко

Володимиру Дубровському

Ірині Андрющенко, засновниця кав’ярні «Лавка щастя»

Команда проекту: Крістіна Швець, Андрій Варакута, Анна Демьяненко, Анна Григорьєва, Яна Кисіль, Аліна Старіченко, Лідія Курілова.

Волонтери: Поліна Голубнича, Наталя Хала.

Матеріал та світлини  Оксани Войчишиної

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges