У Малій Висці відкриють шосту ковідну госпітальну базу на Кіровоградщині
10.12.2021
Про це під час брифінгу розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.
У Кіровоградській області 64 хворих на коронавірус перебувають в реанімаціях. 343 з 800 лікарняних ліжок, забезпечених киснем – вільні.
В регіоні хворими на коронавірус зайняті 405 ліжок у лікарнях першої хвилі. 142 людини госпіталізували в Центральну міську лікарню Кропивницького, 123 – в обласну лікарню, 60 – в міську лікарню Олександрії, 44 – в лікарню у Добровеличківці, 36 – в обласний госпіталь ветеранів війни. Зайнятість ліжок хворими на коронавірус становить 50,6%, зайнятість ліжок хворими та з підозрою на коронавірус – 57,1%.
Нагадаємо, що Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка є резервною і поки щр не має відкритого ковідного відділення.
Також читайте:
ВІД СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ДІЯТИ ЗАБОРОНА НА ОДНОРАЗОВІ ПЛАСТИКОВІ ПАКЕТИ
АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» НЕ ПЛАНУЄ У 2022 РОЦІ ПІДВИЩУВАТИ ТАРИФИ НА ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість