З 1 січня 2022 року змінено розмір плати за абонентське обслуговування
5.01.2022
На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг» з 1 січня 2022 року розмір плати за абонентське обслуговування на місяць (Повідомляє ОКВП «Дніпро-Кіровоград») становить:
- при наданні послуги централізованого водопостачання споживачам будинків, обладнаних приладами комерційного обліку – 35,00 грн з ПДВ;
- при наданні послуги централізованого водопостачання юридичним особам, обладнаним приладами комерційного обліку – 35,00 грн з ПДВ (за кожен прилад обліку);
- при наданні послуги централізованого водопостачання споживачам будинків без приладів комерційного обліку – 16,00 грн з ПДВ;
- при наданні послуги централізованого водовідведення – 15,00 грн з ПДВ.
Повідомляє ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Також читайте:
УПРОДОВЖ ДОБИ РЯТУВАЛЬНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ ШІСТЬ РАЗІВ НАДАЛИ ДОПОМОГУ ВОДІЯМ НА АВТОШЛЯХАХ ОБЛАСТІ
«ДІЯ» СПОВІЩАТИМЕ ПРО ПЕРЕВІРКУ БАНКАМИ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість