У Знам’янській громаді на дистанційному навчанні близько 150 дітей
25.01.2022
Статистика захворюваності на COVID -19 вносить корективи до проведення навчального процесу у освітніх закладах нашої громади. Коментар щодо ситуації на захворюваність та зміни у звичному режимі освітнього процесу для читачів KOMORA.INFO надала начальниця відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Людмила Клименко.
- Всього в закладах освіти громади навчається 4506 дітей, відвідують заклади 3164 дітей, що становить 70% від загальної чисельності, - зазначила Людмила Анатоліївна. - Відділом освіти щоденно проводиться моніторинг причин відсутності учнів та вихованців.Так, станом на сьогодні (25.01) відсутні 1342 дитини, що становить 30%. З них по хворобі 476 дітей, що становить 11 %. З числа педагогічних працівників 3 перебувають на лікарняному в зв’язку з лабораторно підтвердженими випадком COVID-19. Так, наприклад, у НВК «Знам’янська ЗШ-ліцей № 2» 145 здобувачів освіти (6 класів) з 20.01.2022 по 27.01.2022 року перебувають на дистанційному навчанні. Серед дітей офіційні підтвердження хвороби COVID-19 відсутні, але на режимі самоізоляції в домашніх умовах перебуває, окрім названих здобувачів освіти, 1 молодша група дошкільного закладу в кількості 5 осіб.
Спілкувалась Оксана Войчишина

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість