У Знам’янці ще один навчальний заклад переведено на дистанційне навчання
1.02.2022
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, зростаючим показником захворюваності учнів та вчителів у окремих закладах освіти громади, організовано освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання з 1.02.2022 по 04.02.2022 року для здобувачів освіти 1-11 класів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка.
Нагадуємо, що з 31.01.2022 року по 04.02.2022 року дистанційно вчаться учні 5-11 класів навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей».
Також читайте:
СХЕМА УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ МІСТА ЗНАМ’ЯНКИ В ЗАХИСНИХ СПОРУДАХ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ВІД ЗАВТРА В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ПАКЕТИ

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість